Parafia Rzymskokatolicka Św. Andrzeja Boboli

Rozpoczęcie nowego roku formacyjnego

01-09-2019

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 7 odbędzie się w poniedziałek o godz. 9.00.

Powakacyjna spowiedź dla dzieci w poniedziałek o godz. 15.00. Rozpoczęcie modlitwą Koronki do Miłosierdzia Bożego.

We wtorek o godz. 11.00 zapraszamy uczniów SP nr 7 oraz nauczycieli i rodziców na Eucharystię inaugurującą rok szkolny. Pobłogosławione zostaną tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych.

Spotkanie informacyjne dla rodziców, którzy chcą przygotować dzieci do Wczesnej Komunii Świętej, odbędzie się w czwartek na probostwie o godz. 18.00.

Na Mszę świętą pierwszopiątkową o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież parafii. Po Mszy świętej dla młodzieży spotkanie Ruchu Światło-Życie w piwnicy probostwa. Dzieciom, które przystąpiły do Komunii świętej w 2019 roku i ich rodzicom przypominamy o praktyce dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Jest to zachęta do pielęgnowania pobożności do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania trwa 3 lata i rozpoczyna się w klasie 6. Pierwsze spotkanie formacyjne dla uczniów klas 6, 7 i 8, którzy w naszej parafii zamierzają przystąpić do bierzmowania, odbędzie się w najbliższy piątek. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.00, po której spotkanie informacyjne. Prosimy, aby we Mszy świętej i spotkaniu uczestniczyli także rodzice.

Zbiórka ministrantów – sobota, godz. 9.00. Zapraszamy ministrantów, którzy do tej pory służyli oraz chłopców, którzy chcą włączyć się do wspólnoty posługujących przy ołtarzu.

W sobotę o godz. 10.00 próba scholi. Zapraszamy dzieci, które chcą śpiewać i tworzyć wspólnotę

Zobacz pozostałe aktualności