Parafia Rzymskokatolicka Św. Andrzeja Boboli

Triduum Paschalne 2022 - fotorelacje

Po dwuletnich ograniczeniach pandemicznych nasza parafialna wspólnota uroczyście świętowała Triduum Paschalne Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych obchodów.
DSC_0813.JPG
14 kwi 2022, 21:00
W Wielki Czwartek z radością obchodziliśmy pamiątkę ustanowienia sakramentu Eucharystii oraz sakramentu święceń. Po uroczystej Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej Najświętszy Sakrament przeniesiony został do Ciemnicy, zlokalizowanej w krypcie naszego kościoła. Oto fotorelacja z tego wydarzenia...
DSC_0844.JPG
15 kwi 2022, 21:00
W Wielki Piątek nie sprawowaliśmy Mszy świętej. Wieczorne obchody wypełniło nam rozważanie Męki Pańskiej oraz adoracja krzyża. Na zakończenie rozpoczęła się adoracja przy Bożym Grobie.
DSC_0924.JPG
16 kwi 2022, 23:00
Uroczystym czuwaniem w Noc Zmartwychwstania rozpoczęliśmy świętowanie Wielkanocy. Liturgia poprowadziła nas od tajemnicy światło, poprzez rozważanie słowa Bożego, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych do Eucharystii. Na zakończenie naszą radość wyraziliśmy w procesji rezurekcyjnej.

Za wykonanie i udostępnienie zdjęć dziękujemy panu Wojciechowi Wałachowi.