Parafia Rzymskokatolicka Św. Andrzeja Boboli

Zaplanuj Adwent 2020

29-11-2020

Msze święte roratnie

Zapraszamy dzieci na Msze św. roratnie!

W związku z określoną ilością osób, które mogą przebywać w kościele, prosimy o przychodzenie dzieci w wyznaczone dni:

poniedziałek, godz. 6.45 – klasy 1 i 2;

wtorek, godz. 6.45 – klasy 3 i 4;

środa, godz. 6.45 – klasy 5 i 6;

czwartek, godz. 16.00 – dzieci przedszkolne i młodsze;

piątek, godz. 17.00. – klasy 7 i 8 oraz młodzież.

Uczestniczący w roratach zajmują wyznaczone miejsca w ławkach – nie będzie procesji dzieci z lampionami.

Na stoliku przy chrzcielnicy wykładane będą obrazki roratnie. Dzieci, które nie uczestniczyły w roratach w kościele, zapraszamy, aby wraz z rodzicami przyszły każdego dnia z lampionem do naszej świątyni, by pomodlić się 3 x Zdrowaś Maryjo… w intencji swojej rodziny, ustania pandemii oraz pokoju i zgody, a następnie zabrać obrazek. Specjalnie dla Was kościół będzie otwarty przez cały dzień. W ten sposób, mimo ograniczeń spowodowanych COVID-19, razem pięknie przygotujemy się do Bożego Narodzenia. Po wielu godzinach przed komputerem wyjście z domu do kościoła będzie z pożytkiem nie tylko dla ducha, ale i dla ciała.

Polecamy stronę internetową www.holyweek.pl, gdzie będą udostępniane treści adwentowe skierowane do całych rodzin oraz konkursy z nagrodami.

Msze święte roratnie

Zapraszamy również dorosłych do uczestnictwa w roratach, które odbywać się będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W tym tygodniu zwłaszcza zapraszamy i mobilizujemy mieszkających:

poniedziałek – za autostradą; wtorek ul. Mostowa i Piaskowa; środa – ul. Kolonia Zwycięstwa, Krótka, Nowa przed autostradą; czwartek ul. Kąpielowa; piątek – górnicy i ich rodziny. Chętni mogą być każdego dnia!

Transmisje Mszy świętych

Dla dzieci i dorosłych pozostających w domach Msze roratnie będą transmitowane. MÓDLMY SIĘ RAZEM!

Msze Święte oraz nabożeństwa oznaczone w ogłoszeniach dopiskiem TRANSMISJA są udostępnianie w Internecie za pośrednictwem portalu YouTube. Na stronach parafialnych www.bobola.info oraz www.facebook.com.pl/bobolawirek znajduje się link do transmisji.

Zobacz pozostałe aktualności